Wyszukaj firmę w bazie...

CGT Burnus

Dane kontaktowe

Opis działalności

CGT Burnus s.c. jest polskim przedsiębiorstwem, które działa na polskim rynku od ponad 15 lat. Długi staż działania w branży produkcyjnej i sprzedażowej pozwolił specjalistom zdobyć odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki temu, obecnie mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość usług i szybką realizację zamówień.

Oferta firmy jest doceniana nie tylko w Polsce. CGT Burnus stale rozszerza swoją działalność i obecnie świadczy swoje usługi również klientom z innych krajów. Garaże oraz inne konstrukcje stalowe są chętnie zakupywane w Niemczech, Czechach, na Węgrzech oraz na Słowacji.

Firma posiada własne Biuro Obsługi Klienta. Od poniedziałku do soboty, klienci mają możliwość skontaktowania się z konsultantem, który udzieli wyczerpujących informacji na temat produktów.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/firmyprzemyslowe.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 1.3/10 (7 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

CGT Burnus

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »